Pean oma sõnu sööma (loe: alustab toetusgrupp veebis)

Sündis otsus – ALUSTAN AUGUSTIST VEEBIGRUPIGA 🙂


Olen siiani ikka ajanud oma jonni, et ei veebi teel ikka ei ole mõtet teha toetusgruppi ja see ei toimi ja ma ei usu sellesse jne. Aga kuna huviliste arv aina kasvab ja olen viimase aasta jooksul teinud palju-palju tööd klientidega ja gruppidega veebi vahendusel, siis on ka minu raudne veendumus hakanud murenema. Kogemus on näidanud, et veebi teel saab teha imeliselt head koostööd, minna sügavale teemadesse ja luua uusi muutusi. Ja see on täiega äge!!!

Keila grupp jääb, selles osas ei muutu midagi. Muide, 2 vaba kohta on veel ka augustis algavasse Keila toetusgruppi vaba. Lisan siia juurde nüüd lihtsalt võimaluse neile, kes elavad Eestist eemal või siis Eestis, aga iganädalaselt Keilasse tulemine on liiga keerukas.

Veebrigrupiga alustan 9.augustil. Kohtume viie kuu jooksul iga teisipäeva õhtul kell 18.30-20.30 zoomi vahendusel ja nii kuni jõuludeni välja. Kas pole mitte hea mõte kinkida endale jõuludeks “uus mina”?
Täpsem info toetusgrupi kohta ja kuidas regada…seda kõike saad lugeda, kui liigud SIIA lehele.

Mina igatahes olen põnevil ja valmis, et alustada korraga kahe ägeda seltskonnaga. Nendega, kel oma senisest elust kopp ees ja soovivad oma ellu rohkem eneseusku ja rõõmu ja rahulolu.

Kui oled valmis mind usaldama ja meiega kampa lööma, oled südamest teretulnud!!!
NB! Sa vajad veebikohtumisteks vaid internetti ja arvutit/nutiseadet. See pole üldse keeruline ega hirmus, ära pabista!