Individuaalne toetus

Pakun individuaalset toetust neile, kes on kaassõltuvuse mustritesse takerdunud, soovivad sellest teemast teadlikumaks saada ning on valmis oma elus muutusteks. Olen oma blogis kirjutanud mitmeid postitusi kaassõltuvuse/suhtesõltuvuse teemal ja sealt saab huvi korral selle kohta rohkem teada. Kui tunned, et sasipundarde lahtiharutamine käib sulle üle jõu, anna märku ja teeme seda koos.

Kui su lähikondlaste hulgas on inimene, kellel on mõni sõltuvus / sundkäitumine / käitumishäire / vaimse tervisega probleeme vms (alkohol, narkootikumid, ravimid, shoppamine, seks, nutisõltuvus, töönarkomaania, agressiivsus, vägivald, kriminaalne eluviis, perfektsionism…jne), mõjutab see kahtlemata ka sinu elu ja võimalik, et SA OLED HAKANUD MÄRKAMA enda juures mõningaid järgmisi kaassõltuvuse mustreid:
-su enesehinnang on langenud
-sa ei oska seada piire
-sa ei julge öelda “ei”
-sa oled liigselt klammerdunud või vastupidi eemaldunud
-sa elad rohkem kellegi teise kui enda elu

-tunned vastutust teiste tegemiste eest
-oled väga mõjutatav teiste emotsioonidest ja käitumistest
-tunned sageli häbi ja süütunnet
-sul käivad ärevus- ja masendushood
-sul on pidev väsimus
-soovid teisi päästa, jättes tihti ennast tahaplaanile
-oled kaotanud kontakti enda soovide ja vajadustega
-jne jne jne jne jne veel miljon asja, mis on kaotanud värvid ja lootuse su elus…


Kui jõuad teadmiseni, et enam pole jaksu teisi päästa (ja sellest pole abi nagunii olnud) ning lõpuks ometi on aeg iseendaga tegelema hakata, siis tea, et Sa ei pea üksi hakkama saama.
Olen selle raja läbi käinud ja tean, et sellest on võimalik välja tulla! Kel huvi täpsemalt minu tausta kohta teada, siis minu kaassõltuvuse väljakujunemise põhipõhjuseks on alkohol. Seda on minu ümber olnud palju lapsepõlves ja hilisemas elus valisin abikaasa, kes selle sõltuvuse käes vaevles (tema looga saad tutvuda siin). Olen taastuv kaassõltlane ja see on teema, milles ma olen täielik proff 🙂
Saan julgelt väita, et kaassõltuvuse lõksus olles tuhmuvad elu imelised värvid, tekib tunne, et minuga on midagi valesti, aga midagi oma elus muuta pole oskust eha jaksugi…Aga see ei pea nii olema, kui sa väga tahad, siis saab sealt välja astuda, luban seda!
Mina ei ole seda aastatepikkust taastumisteekonda üksi käinud, minu kõrval on olnud mitmeid häid inimesi, kelle toel samm-sammu haaval edasi olen liikunud…vahel ka tagasi, sest tagasilangus on normaalne ja seda juhtub kõigiga! Nüüd on käes aeg, kus olen ise piisavalt valmis olema teistele see tugi ja abilootuskiir ning hinnangutevaba kuulaja. Jagan suurima rõõmuga oma lugu, kogemusi ja teadmisi järgmistele inimestele, kes on otsustanud ise ennast päästma hakata.

Toimetan enamasti Keila Teraapiakeskuses, aga soovi korral saame kohtuda ka Tallinnas või suhtleme hoopis veebi vahendusel. Kõik variandid on võimalikud!
Sul on võimalus tulla minu vastuvõtule Keila Rehabilitatsiooniteenuste kaudu või siis iseseisvalt. Viimase variandi puhul on individuaalse seansi hind 40€. Seansi pikkus on 1,5h.
Võime kohtuda vaid korra, konsultatsiooniks, aga võime teha koostööd pikema aja vältel – ikka nii nagu Sinule vaja on.

Telefon: +372 50 98 194
E-post: kairit.krumm@gmail.com
FB: yinjoogajamassaaz
Kairit Krumm