Tagasiside

Jagan oma klientide häid sõnu ka teiega 🙂


Olen nii tänulik sellele, kes mind Kairitini juhatas ja et lõpuks olen siin toetusgrupis. Saan siit edaspidiseks nii palju tööriistu, millega toimetada ja märgata jube eos mittetoimivaid mustreid ja käitumisi nii endas kui teistes. (toetusgrupi liige E. 2023)
* * *
Sinu grupist ja Sinu toetusest, nendest imeilusatest naistest, kes grupis käivad ning oma ilu ja valu jagavad, on reaalselt saanud alguse minu uus elu! Aitäh! Aitäh! Aitäh! (toetusgrupi liige Õ. 2022)
* * *
Ma osalesin Kairiti veebi kaassõltuvuse grupis ja olen käinud ka personaalsel vastuvõtul. Mina soovitan mõlemaid teraapiaid. Personaalse suhtlemise korral on fookus ainult Sinu teemadel, Sinu läbielatul. Grupis osalemine tõi minus esile teemad, millega ma olin ”nagu” leppinud, kuid mingil põhjusel nad taas esile tulid, seetõttu arvan et pean nendega edasi tegelema. Osalen ka jaanuaris algavaledasijõudnute kursusel. Huvitav on see, et mingid teadmised on justkui Sul kogu aeg nina ees. Selleks et need teadmised Sinu sees helisema hakkaksid, pead läbima teekonna. Mul on hea meel, et osalesin veebi kaassõltuvuse grupis, kuigi see minu jaoks tähendas mugavustsoonist väljatulekut. Hindan väga Kairiti hoolivat, empaatilist, avardavat suhtumist kõigesse eksisteerivasse. (toetusgrupi liige M. 2022)
* * *
Tegelikult oli mulle grupis osalemisel kõige tähtsam, et nägin, et sarnaste teemadega inimesed on ka päriselt olemas. (toetusgrupi liige T. 2022)
* * *
Veebigrupiga liitudes olin esialgu kahtleval seisukohal, kas läbi ekraani ikka õnnestub sellises toetusgrupis edukalt osaleda ja vajalikku toetust saada – Kairit, Sa oled inimesena väga tasakaalukas, aus, konkreetne ja toetav, nii et pärast esimest kohtumist olin võlutud! Ma tunnen ennast ääretult turvaliselt ja hoituna. Väga hindan meie ühiseid jagamisi, üksteise kuulamist ja hinnangutevaba õhkkonda.
Tunnen, et olen õiges kohas! (veebigrupi liige K. 2022)
* * *
Mulle meeldib sinu neutraalsus, grupi haldamise võimekus, vajadusel sekkumine vajalikul määral. Sul on hea tunnetus ja sisemine kompass. Grupidünaamika loovad kooskäivad inimesed. Lubad sellel kujuneda ja samas muutuda. Nö jõgi voolab turvalises jõesängis. Oled loonud usaldusväärse ja turvalise ruumi, see oskus on vähestel. Mulle meeldivad sinu tehtud konspektid. Neis on süsteemsust, infot ja samas isikupära. Sul on kogemus ja tervenemine, teed õiget asja. Soovin sulle südamest head! Aitäh! (toetusgrupi liige E. 2022)
* * *
Aitäh sulle, et mulle, ei ikka meile toeks oled! Ma juba tunnen kuidas asjad lähevad ülespoole, kuigi alles augustis st kuu aega tagasi algas grupp. (toetusgrupi liige T. 2022)
* * *
Ma olen väga tänulik, et ma sinu leidsin ja sain sinuga suhelda. Enese leidmine ja enda väärtustamine algas siis, kui sinuga kohtusin. (Ind.nõustamisel osaleja P. 2022)
* * *
Olin alguses kahtleval seisukohal kas see grupp võiks mulle sobida, aga pean nentima, et paremat otsust liituda poleks saanud teha. Kõik teemad, mis läbi sai võetud, on igati huvitavad ja elulised ja igaüks leiab endale midagi, mis rohkem kõnetab. Tekib suurem usk endasse ja oskus enda tegemisi analüüsida. Kairit on väga soe, südamlik ja abivalmis ning sattus minu ellu täpselt õigel ajal. Aitas mind jalgadele tagasi ja selgroogu kasvatada. Aitähh! Sinust on väga palju abi olnud! (toetusgrupi liige M. 2022)
* * *
Tänan Sind ja olen tänulik, et ma Sind FB märkasin ja aja kinni panin kohtumiseks. Olen hakanud teise pilguga oma olukorrale vaatama ja hetkel aitab see mind edasi liikuda. (Ind.nõustamisel osaleja M. 2022)
* * *
Kui ausalt, siis on mul Sinust väga palju kasu olnud! Mäletan milline ebakindel ja hirmu täis ma alguses olin. See aeg, mis sinuga koos olen tööd teinud (endaga siis), on olnud imeline. Sinuga saab arutleda, sa leiad loogilisi vastuseid. Ma olen selline inimene, kes tahab, et kõik oleks loogiline ja mulle seletatakse ära miks mingid asjad on nii nagu nad parasjagu on. Sa oled alati olemas. Oskad kuulata ja nõu anda. Seda tugigruppi, mis sa praegu vead on, minu jaoks väga vaja. Aitäh, et mind kutsusid! Ainult kiidan, sest kõik on suurepärane ja ei ole kohta, kus viriseda saaks. (toetusgrupi liige K. 2021)
* * *
Vau, mis teekond! See on lihtsalt imeline kui palju mõtteainet iga järgmine kord on andnud. Silmad muudkui avanevad. Ja muidugi oi kui palju tahaks veel kuulda ja teada ja aru saada. Eraldi kummardus selle ruumi loomise ja hoidmise eest. Kairit on osavõtlik ja hea kuulaja, samas suudab ruumi kenasti toetada. Turvaline ja igati elumuutev kogemus minu jaoks. Suur-suur tänu iga hetke eest, selles meie toetusgrupis! (toetusgrupi liige S. 2021) 
* * *
See grupp on täpselt see mida ma ootasin. Mulle tundub, et meil on turvaline jagada oma lugu ja taipamisi ja mulle väga meeldib, et me saame teema kaupa liikuda. See annab mulle teistmoodi struktureeritud enesega töötamise võimaluse. Ja kodutöö on ikkagi hädavajalik, et päriselt asju praktikas läbi katsetada. Grupis tekib ka ahaa momente ja enese kohta uusi teadmisi. Mulle meeldib, et sa usaldad grupi voolu ja pitsitad parasjagu ja samas jätad turvalise ruumi suhtlemiseks. (toetusgrupi liige L. 2021)
 * * *
Gruppi tulek oli minu üks parimaid otsuseid – miks ma küll nii kaua klapid peas ja suures lootuses teist inimest muuta elasin. Muutus on minus eneses ja kui on soov ja tahe siis juba pool tööd tehtud. Edasi tuleb praktikasse need teadmised panna. Mulle meeldib see, et me oleme nii erinevad aga samas nii sarnased – teekond on meil üks ja tõesti äratundimisi tuleb väga palju. (toetusgrupi liige E. 2021)
 * * *
Mul on väga hea meel, et võtsin julguse kokku ja tulin kohale. Esimene samm muutuste poole on ikka raske, aga tean, et asi on seda väärt. Inimesed, kes selles grupis on, on väga toredad ja grupijuht ka. (toetusgrupi liige M. 2021)
 * * *
Mulle meeldib, et toetusgrupis osalejatele on oma kinnine FB grupp, kus saab materjalidega tutvuda, oma materjale jagada ja iga kell oma tekkinud mõtteid jagada ning vajadusel kaaslastelt tuge saada. (toetusgrupi liige K. 2021)
 * * *
Mulle väga meeldib, olen rahul, et alustasin sinu juures toetusgrupis. Asjadele otsa vaatamine on kohati ikka hirmutav, aga elus edasiviiv. Aitäh Sulle, olen kindel, et selliste gruppide loomine on julgustav ja inimesed saavad ennast avada. (toetusgrupi liige K. 2021) 
* * *
Olen väga tänulik, et ma sellesse gruppi sattusin ja nende inimestega tutvusin. Suurimad tänud Kairitile – ülitoredale juhendajale ja ka L…le – aktiivsele grupi liikmele ja heale toetajale. (toetusgrupi liige K. 2021)
* * *
Olen täheldanud esmaspäeva õhtuti (peale gruppi) iseenda käitumises muutust. Ma olen nii kergendunud ja vaba – ma naeran ja helisen. Ja ma tunnen selle tunde enda sees ära küll aga see oli nii, nii ammu. See olen mina, ma olin ta täiesti unustanud. Aitäh! (toetusgrupi liige K. 2021)
* * *
Kui kaassõltuvuse teema kõnetab, siis soovitan tegeleda sellega ja üks imetore ning professionaalne kogemusnõustaja on Kairit! (toetusgrupi liige K. 2020)
 * * *
Olen väga tänulik taipamiste eest, tänu peegeldustele sain palju asju selgemaks ja tean, et olen õigel teel. (ind.nõustamisel osaleja T. 2020)