Tagasiside


Jagan oma klientide (toetusgrupp ja ind.toetus) häid sõnu ka teiega 🙂

Vau, mis teekond! See on lihtsalt imeline kui palju mõtteainet iga järgmine kord on andnud. Silmad muudkui avanevad. Ja muidugi oi kui palju tahaks veel kuulda ja teada ja aru saada. Eraldi kummardus selle ruumi loomise ja hoidmise eest. (grupiliige S.) 
* * *
See grupp on täpselt see mida ma ootasin. Mulle tundub, et meil on turvaline jagada oma lugu ja taipamisi ja mulle väga meeldib, et me saame teema kaupa liikuda. See annab mulle teistmoodi struktureeritud enesega töötamise võimaluse. Ja kodutöö on ikkagi hädavajalik, et päriselt asju praktikas läbi katsetada. Grupis tekib ka ahaa momente ja enese kohta uusi teadmisi. Mulle meeldib, et sa usaldad grupi voolu ja pitsitad parasjagu ja samas jätad turvalise ruumi suhtlemiseks. (grupiliige L. )
 * * *
Gruppi tulek oli minu üks parimaid otsuseid – miks ma küll nii kaua klapid peas ja suures lootuses teist inimest muuta elasin. Muutus on minus eneses ja kui on soov ja tahe siis juba pool tööd tehtud. Edasi tuleb praktikasse need teadmised panna. Mulle meeldib see, et me oleme nii erinevad aga samas nii sarnased – teekond on meil üks ja tõesti äratundimisi tuleb väga palju. (grupiliige E.)
 * * *
Mul on väga hea meel, et võtsin julguse kokku ja tulin kohale. Esimene samm muutuste poole on ikka raske, aga tean, et asi on seda väärt. Inimesed, kes selles grupis on, on väga toredad ja grupijuht ka. (grupiliige M.)
 * * *
Olen väga tänulik taipamiste eest, tänu peegeldustele sain palju asju selgemaks ja tean, et olen õigel teel. (ind.nõustamisel osaleja T.)
 * * *
Aitäh, et aitasid pilti selgemaks teha. (ind.nõustamisel osaleja K.)
 * * *
Mõnel grupi juhendajal tuleb rääkimine liiga hästi välja ja mul on tunne, et ma jään tema kõrval nähtamatuks, sinuga seda muret pole. (grupiliige A.)
 * * *
Mulle meeldib, et toetusgrupis osalejatele on oma kinnine FB grupp, kus saab materjalidega tutvuda, oma materjale jagada ja iga kell oma tekkinud mõtteid jagada ning vajadusel kaaslastelt tuge saada. (grupiliige K.)
 * * *
Mulle väga meeldib, olen rahul, et alustasin sinu juures toetusgrupis. Asjadele otsa vaatamine on kohati ikka hirmutav, aga elus edasiviiv. Aitäh Sulle, olen kindel, et selliste gruppide loomine on julgustav ja inimesed saavad ennast avada. (grupiliige K.) 
* * *
Olen väga tänulik, et ma sellesse gruppi sattusin ja nende inimestega tutvusin. Suurimad tänud Kairitile – ülitoredale juhendajale ja ka L…le – aktiivsele grupi liikmele ja heale toetajale. (grupiliige K.)