Töötuba Vol 6 “Kodused massaaživõtted” 06.juuni Keilas

Praktiline töötuba, mis sobib kõigile!

Tuled peale väsitavat päeva koju ja armas kaasa pakub, et ta teeb sulle ühe mõnusa seljamassaaži. Või siis laps naaseb spordilaagrist ja sul on võimalus oma uute oskustega ta jalad osavalt lihaspingetest vabastada. Või siis sõbrannale on imeilus kleit väikseks jäänud ja ta annab selle sulle ning sa saad vastutasuks talle kinkida lõõgastava turjamassaaži. Kas poleks suurepärane?

Olen läbi viinud mitmeid töötubasid, mille eesmärk on jagada osalejate praktilisi oskusi, et pakkuda ise oma lähedastele mõnusat lõõgastavat, rahustavat ja pingeid maandavat massaaži. Töötoad on läinud edukalt, osalejate hinnang on olnud hästi positiivne. Peamiselt toodi tagasisides välja just see, et üritus oli väga praktiline ja sai ise kõik võtted läbi teha ning paarilise käe läbi omakorda tunnetada neid võtteid ka oma keha peal. 

Praktilise töötoa eesmärk on tutvustada lihtsaid, aga tõhusaid massaaživõtteid koduseks kasutamiseks ja lähedaste toetamiseks. See on jõukohane kõigile, kel vähegi soov uusi ja tõeliselt väärtuslikke oskusi omandada.
NB! Eelnev massaažikogemus ei ole oluline! Teeme koos kõik rahulikult samm-sammult läbi ja pole vaja karta, et ei saa hakkama või et on liiga keeruline. 

Tehnikad, mida ma töötoas ette näitan, põhinevad Tai joogamassaažil. Nende võtete kasutamine kodustes tingimustes ei eelda eriliste vahendite olemasolu. Piisab matist/paksust tekist, padjast ja pleedist. Peale praktiliste oskuste räägime läbi ka ohukohad-millal ja kellele võib üldse massaaži teha. See on väga oluline teada!

Praktikat teeme maas mattidel. Võtame kõik võtted koos läbi ja harjutame paarides. Arutleme, jagame kogemusi, proovime erinevaid võtteid ja viskame nalja. Elus peab ju kõike võtma väikese huumoriga. Mõlemad paarilised saavad ise kõik läbi teha ja ka ise paarilise poolt tehtud massaaži nautida. Seega pakub üritusel osalemine nii uusi teadmisi, kogemusi kui ka lõõgastavat naudingut. Üritusele võid tulla üksi või koos paarilisega. Valik on sinu. Kui tunned, et see võiks olla midagi sinule, anna endast julgesti märku.
Pane selga mugavad, liikumist võimaldavad riided, jalga sokid. Keegi ei pea ennast paljaks võtma, massaaž toimub läbi riiete. Võta kaasa pastakas ja märkmete tegemiseks paberit. 
NB! Iga osaleja saab prindituna kaasa materjali koos piltidega, et kodus oleks lihtsam omandatut meelde tuletada.

HIND üksinda regajale 35€ ja kahekesi koos tulijatele 59€ kahepeale.
FB event

Töötoa läbiviija Kairit Krumm, tel. 5098194
Registreerimiseks kirjuta: kairit.krumm@gmail.com