Praktiline töötuba “Massaaživõtted koduseks kasutamiseks” 15.11.2020 Keilas

Tuled peale väsitavat päeva koju ja armas kaasa pakub, et ta teeb sulle ühe mõnusa seljamassaaži. Või siis laps naaseb spordilaagrist ja sul on võimalus oma uute oskustega ta jalad osavalt lihaspingetest vabastada. Või siis sõbrannale on imeilus kleit väikseks jäänud ja ta annab selle sulle ning sa saad vastutasuks talle kinkida lõõgastava turjamassaaži. Kas poleks suurepärane?

Olen läbi viinud mitmeid töötubasid, mille eesmärk on jagada osalejate praktilisi oskusi, et pakkuda ise oma lähedastele mõnusat lõõgastavat, rahustavat ja pingeid maandavat massaaži. Töötoad on läinud edukalt, osalejate hinnang on olnud hästi positiivne. Peamiselt toodi tagasisides välja just see, et üritus oli väga praktiline ja sai ise kõik võtted läbi teha ning paarilise käe läbi omakorda tunnetada neid võtteid ka oma keha peal. 

Praktilise töötoa eesmärk on tutvustada lihtsaid, aga tõhusaid massaaživõtteid koduseks kasutamiseks ja lähedaste toetamiseks. See on jõukohane kõigile, kel vähegi soov uusi ja tõeliselt väärtuslikke oskusi omandada.
NB! Eelnev massaažikogemus ei ole oluline! Teeme koos kõik rahulikult samm-sammult läbi ja pole vaja karta, et ei saa hakkama või et on liiga keeruline. 

Tehnikad, mida ma töötoas ette näitan, põhinevad Tai joogamassaažil. Nende võtete kasutamine kodustes tingimustes ei eelda eriliste vahendite olemasolu. Piisab matist/paksust tekist, padjast ja pleedist. Peale praktiliste oskuste räägime läbi ka ohukohad-millal ja kellele võib üldse massaaži teha. See on väga oluline teada!

Praktikat teeme maas mattidel. Riided on seljas, keegi ei pea end paljaks võtma 🙂 Proovime kõik võtted koos läbi ja harjutame paarides. Arutleme, jagame kogemusi. Mõlemad paarilised saavad ise kõik läbi teha ja ka ise paarilise poolt tehtud massaaži nautida. Seega pakub üritusel osalemine nii uusi teadmisi, kogemusi kui ka lõõgastavat naudingut. Üritusele võid tulla üksi või koos paarilisega. Valik on sinu. Kui tunned, et see võiks olla midagi sinule, anna endast julgesti märku.

TÖÖTUBA TOIMUB: Pühapäeval 15.11.2020 kell 12.00-15.00 Keila Teraapiakeskuse saalis.
Hind üksinda registreerujale 25€, kui tuled koos kaaslasega, siis on hind kahele 45€. Regamiseks kirjuta mulle: kairit.krumm@gmail.com
NB! Iga osaleja saab prindituna kaasa materjali koos piltidega, et kodus oleks lihtsam omandatut meelde tuletada.
FB ürituse leiad SIIT