Massaaživõtted koduseks kasutamiseks

Tuled peale väsitavat päeva koju ja armas kaasa pakub, et ta teeb sulle ühe mõnusa seljamassaaži. Või siis laps naaseb spordilaagrist ja sul on võimalus oma uute oskustega ta jalad osavalt lihaspingetest vabastada. Või hoopis sõbrannale on imeilus kleit väikseks jäänud ja ta annab selle sulle ning sa saad vastutasuks talle kinkida lõõgastava turjamassaaži. Kas poleks suurepärane?
Olen läbi viinud mitmeid töötubasid, mille eesmärk on pakkuda osalejate praktilisi oskusi, et pakkuda ise oma lähedastele mõnusat lõõgastavat, rahustavat ja pingeid maandavat massaaži.

Töötoad on läinud edukalt, osalejate hinnang on olnud hästi positiivne. Peamiselt toodi tagasisides välja just see, et üritus oli väga praktiline ja sai ise kõik võtted läbi teha ning paarilise käe läbi omakorda tunnetada neid võtteid ka oma keha peal.

Hetkel on plaanis uus töötuba korraldada augustis Keila Teraapiakeskuse saalis. Täpsustan peagi kuupäeva. Kui oled huvitatud omandama kogu eluks suurepärased tööriistad oma lähedaste toetamiseks, siis võid mulle juba praegu endast märku anda. Siis saan sulle mõne aja pärast, kui plaanid kindlalt paigas, saata meilile juba täpse info töötoa toimumise kohta.
Olen ka avatud koostööks muul viisil. Võid kutsuda mind oma ettevõtte suvepäevadele, laagrisse, tervisepäevale, tüdrukuteõhtule või mujale üritusele, kus seda töötuba läbi viia sobib.

Pikem ja põhjalikum jutt selle töötoa kohta on üleval SIIN.