Noorte nõustamine


Kohtumisele on oodatud noored erinevate teemadega – olgu selleks siis ärevus seoses tulevikuga, suhted iseendaga/vanematega/sõpradega, kooliteemad, tervisemured, segadus kooli/ametivalikuga vms.

Noorte nõustamisel on mul tööriistadeks nii oma elukogemus kolme pojaga koos kasvamisest kui ka erinevad praktikad ja koolitused. Olen varasemalt töötanud karjäärinõustajana Keila Noortekeskuses ja Keila Koolis. Osalenud aastate jooksul paljudel noorte toetusele suunatud koolitustel ning nüüd äsja läbinud koolituse “Traumateadlikkus töös riskikäitumisega laste- ja noorte tugisüsteemide toetamisel”. Lisaks osalen hetkel terapeudi täiendõppe kursusel ja sealt on mul noorega töötamiseks samuti palju kasulikku oma töösse rakendada.

Pakun turvalist ruumi, kus noorel on võimalus olla päris tema ise. Teadlased on kinnitanud, et oma lugude rääkimine kellelegi, kes kuulab ilma hinnanguid andmata ja on täielikult kohal, mõjub tervendavalt. See annab inimesele sõnumi, et ta on oluline ja tema mured ei ole tühised. Ja seda kinnitust on noortele väga vaja!

NB! Kui laps ei saa ennast sõnadega välja elada, hakkab ta ennast käitumisega välja elama.


Kohtumise hind on 35€ (kestvus 60 min). Seda saame teha Keila Teraapiakeskuses või veebi vahendusel. Aja kokkuleppimiseks võta ühendust!