Klassikaline massaaž

Klassikaline (ehk Rootsi) massaaž ei vaja pikalt tutvustamist. See on eestlaste seas vaieldamatult populaarseim massaaž. Massaaži tehakse laua peal, kasutatakse veidi õli, et kontakt nahaga ja libisemine oleks parem.
See stiil on aluseks enamikule teistele läänemaistele massaažiliikidele, kus kasutatavad võtted liiguvad pindmiselt sügavamale. Massaaž on suunatud lihaspingete vähendamisele, vere- ja lümfiringe soodustamisele, liigesliikuvuse parandamisele ning kehasüsteemide tasakaalustamisele, taastamisele ja arendamisele.

Klassikaline massaaž pakub lõõgastust nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral. Parandab lihastoonust, taastab organismi ainevahetuse protsesse, paranevad lümfi- ja vereringe, väheneb lihaspinge ja stress. Tõstab naha toonust ja elastsust ning parandab liigesliikuvust.

Kasutan klassikalise massaaži seansil klassikalise-, spordi- ja tai massaaži võtteid. Vahel lisan ka mõne kupu sinna piirkonda, mida oleks vaja rohkem turgutada. Õlidest kasutan enamasti mandliõli. Enne nahale panekut soojendan õli mõnusalt ära, et see oleks vastu ihu meeldiv ja õli omadused tulevad ka soojendatuna paremini esile.
Vastavalt soovile ja vajadusele saab valida seansi kas üle kogu keha, kestvusega 60 või 90 minutit või siis tellida vaid ülakeha/jalgade/pea ja näo, käte vms massaaž kestvusega 45 minutit.

HINNAKIRI
AJA BRONEERIMINE

MASSAAŽIEELSED SOOVITUSED